Спрей від запалення і болю в горлі

  • з 4 років
  • Знеболює
  • Усуває запалення
  • Широкий кут розпилення1

Діюча речовина — бензидаміну гідрохлорид - нестероїдний протизапальний препарат для місцевого застосування з знеболюючими і протинабряковими властивостями. Накопичується і діє саме в місці запалення.

Не містить антибіотиків і допоміжних речовин, заборонених до застосування. Має приємний м’ятний смак.

Зручна насадка, яка не загубиться в сумці, а розпилювач не спрацює при випадковому натисканні. Для використання встановіть флакон спрея у вертикальне положення, а розпилювач підніміть до кута 90 градусів.

Показання:
  • Симптоматичне лікування подразнень і запалень ротоглотки
  • Біль у горлі і ротовій порожнині, зумовлений гінгівітом, стоматитом, фарингітом
  • У стоматології після екстракції зуба або з профілактичною метою
Дозування:

*Спрей Тантум Верде займає перше місце по обсягу роздрібних продажів в Україні серед спреїв від болю в горлі згідно даних системи дослідження фармацевтичного ринку Pharmxplorer за підсумками І півріччя 2021 р.

  1. Янкова В.Г., Грибанова С.В. и др. Сравнительный анализ качества распыления аэрозольно-спрейных форм препаратов для лечения воспалительных заболеваний горла. Вопросы практической педиатрии. 2016; 11(6): 231027

Реклама лікарського засобу. Тантум Верде®, розчин для ротової порожнини, РП № UA/3920/01/01; Тантум Верде®, спрей для ротової порожнини, РП № UA/3920/02/01; Тантум Верде®, льодяники з м'ятним смаком, РП № UA/3920/03/01. Перед застосуванням лікарського засобу необхідно проконсультуватись з лікарем та обов'язково ознайомитися з інструкцією для медичного застосування. Лікарські засоби мають протипоказання та можуть викликати побічні реакції. Ви можете повідомити про побічні реакції та/або відсутність ефективності лікарського засобу по тел. +380 (093) 631-22-96 або +380 (067) 247-73-58 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора зв'язку) або e-mail: pv.ua@biomapas.eu. За додатковою інформацією звертайтесь до ТОВ «Ділео Фарма» м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 83-Д, офіс 404, тел.: (044) 538-01-26, e-mail: info@cscukraine.com

Інформація, яка міститься на цьому сайті, призначена винятково для користувачів на території України.

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies.
X